Cart
Loading...
Loading... 30162-708
CCS Combination Cabling Section; 9'H (2.7 m) x 6"W (150 mm) x 12.24"D (311 mm); 3"D (80 mm) Racks; Black
MSRP $1,186.72
| Use With | 58U Rack |
| Width | 6" (152 mm) |
| Height | 9' (2.7 m) |
| Type | For 3"D (80 mm) Racks |
| Color | Black |
| Depth | 12.2" (311 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 21" (53 cm) |
| Ship Length/Depth | 282" (7163 mm) |
| Ship Height | 9" (23 cm) |
| Shipping Weight | 43 LB (19.5 kg) |