Cart
Loading...
Loading... 30163-E08
CCS Combination Cabling Section; 9'H (2.7 m) x 10"W (250 mm) x 12.24"D (311 mm); 3"D (80 mm) Racks; Glacier White
MSRP $1,505.30
| Use With | 58U Rack |
| Width | 10" (254 mm) |
| Height | 9' (2.7 m) |
| Type | For 3"D (80 mm) Racks |
| Color | Glacier White |
| Depth | 12.2" (311 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 21" (53 cm) |
| Ship Length/Depth | 257" (6528 mm) |
| Ship Height | 14" (36 cm) |
| Shipping Weight | 65 LB (29.48 kg) |