Cart
Loading...
Loading... 30164-708
CCS Combination Cabling Section; 9'H (2.7 m) x 3.65"W (92.7 mm) x 14.61"D (371 mm); 6"D (150 mm) Racks; Black
MSRP $1,208.40
| Use With | 58U Rack |
| Width | 3.7" (93 mm) |
| Height | 9' (2.7 m) |
| Type | For 6"D (150 mm) Racks |
| Color | Black |
| Depth | 14.6" (371 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 279" (7087 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 43 LB (19.5 kg) |