Cart
Loading...
Loading... 30165-705
CCS Combination Cabling Section; 7.6'H (2.3 m) x 6"W (150 mm) x 14.61"D (371 mm); 6"D (150 mm) Racks; Black
MSRP $988.13
| Use With | 48U Rack |
| Width | 6" (152 mm) |
| Height | 7.5' (2.3 m) |
| Type | For 6"D (150 mm) Racks |
| Color | Black |
| Depth | 14.6" (371 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 21" (53 cm) |
| Ship Length/Depth | 196" (4978 mm) |
| Ship Height | 9" (23 cm) |
| Shipping Weight | 41 LB (18.6 kg) |