Cart
Loading...
Loading... 30165-E03
CCS Combination Cabling Section; 7'H (2.1 m) x 6"W (150 mm) x 14.61"D (371 mm); 6"D (150 mm) Racks; Glacier White
MSRP $1,025.46
| Use With | 45U Rack |
| Width | 6" (152 mm) |
| Height | 7' (2 m) |
| Type | For 6"D (150 mm) Racks |
| Color | Glacier White |
| Depth | 14.6" (371 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 21" (53 cm) |
| Ship Length/Depth | 224" (5690 mm) |
| Ship Height | 9" (23 cm) |
| Shipping Weight | 37 LB (16.78 kg) |