Cart
Loading...
Loading... 30165-E15
CCS Combination Cabling Section; 8'H (2.4 m) x 6"W (150 mm) x 14.61"D (371 mm); 6"D (150 mm) Racks; Glacier White
MSRP $1,179.24
| Use With | 51U Rack |
| Width | 6" (152 mm) |
| Height | 8' (2.4 m) |
| Type | For 6"D (150 mm) Racks |
| Color | Glacier White |
| Depth | 14.6" (371 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 21" (53 cm) |
| Ship Length/Depth | 254" (6452 mm) |
| Ship Height | 9" (23 cm) |
| Shipping Weight | 42 LB (19.05 kg) |