Cart
Loading...
Loading... 30166-715
CCS Combination Cabling Section; 8'H (2.4 m) x 10"W (250 mm) x 14.61"D (371 mm); 6"D (150 mm) Racks; Black
MSRP $1,261.07
| Use With | 51U Rack |
| Width | 10" (254 mm) |
| Height | 8' (2.4 m) |
| Type | For 6"D (150 mm) Racks |
| Color | Black |
| Depth | 14.6" (371 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 21" (53 cm) |
| Ship Length/Depth | 34" (864 mm) |
| Ship Height | 98.5" (250 cm) |
| Shipping Weight | 56 LB (25.4 kg) |