Cart
Loading...
Loading... 30166-E08
CCS Combination Cabling Section; 9'H (2.7 m) x 10"W (250 mm)) x 14.61"D (371 mm); 6"D (150 mm) Racks; Glacier White
MSRP $1,688.68
| Use With | 58U Rack |
| Width | 10" (254 mm) |
| Height | 9' (2.7 m) |
| Type | For 6"D (150 mm) Racks |
| Color | Glacier White |
| Depth | 14.6" (371 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 21" (53 cm) |
| Ship Length/Depth | 36" (914 mm) |
| Ship Height | 88" (224 cm) |
| Shipping Weight | 63 LB (28.58 kg) |