Cart
Loading...
Loading... 40098-715
CCS - EFX Combination Cabling Section Extended Fingers; 8'H (2.4 m) x 6"W (150 mm) x 14.94"D (379.5 mm); Black
MSRP $1,219.67
| Use With | 51U Rack |
| Width | 6" (152 mm) |
| Height | 8' (2.4 m) |
| Color | Black |
| Depth | 14.9" (379 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 19" (48 cm) |
| Ship Length/Depth | 254" (6452 mm) |
| Ship Height | 9" (23 cm) |
| Shipping Weight | 41 LB (18.6 kg) |
