Cart
Loading...
Loading... 40098-E05
CCS - EFX Combination Cabling Section Extended Fingers; 7.6'H (2.3 m) x 6"W (150 mm) x 14.94"D (379.5 mm); Glacier White
MSRP $1,236.58
| Use With | 48U Rack |
| Width | 6" (152 mm) |
| Height | 7.5' (2.3 m) |
| Color | Glacier White |
| Depth | 14.9" (379 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 20" (51 cm) |
| Ship Length/Depth | 244" (6198 mm) |
| Ship Height | 9" (23 cm) |
| Shipping Weight | 38 LB (17.24 kg) |
