Cart
Loading...
Loading... 40099-E05
CCS - EFX Combination Cabling Section Extended Fingers; 7.6'H (2.3 m) x 10"W (250 mm) x 14.94"D (379.5 mm); Glacier White
MSRP $1,508.15
| Use With | 48U Rack |
| Width | 10" (254 mm) |
| Height | 7.5' (2.3 m) |
| Color | Glacier White |
| Depth | 14.9" (379 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 13" (33 cm) |
| Ship Length/Depth | 71" (1803 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 56 LB (25.4 kg) |
