Cart
Loading...
Loading... 40100-715
CCS - EFX Combination Cabling Section Extended Fingers; 8'H (2.4 m) x 12"W (300 mm) x 14.94"D (379.5 mm); Black
MSRP $1,706.49
| Use With | 51U Rack |
| Width | 12" (305 mm) |
| Height | 8' (2.4 m) |
| Color | Black |
| Depth | 14.9" (379 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 20" (51 cm) |
| Ship Length/Depth | 262" (6655 mm) |
| Ship Height | 17" (43 cm) |
| Shipping Weight | 58 LB (26.31 kg) |
