Cart
Loading...
Loading... 40100-E03
CCS - EFX Combination Cabling Section Extended Fingers; 7'H (2.1 m) x 12"W (300 mm) x 14.94"D (379.5 mm); Glacier White
MSRP $1,632.27
| Use With | 45U Rack |
| Width | 12" (305 mm) |
| Height | 7' (2.1 m) |
| Color | Glacier White |
| Depth | 14.9" (379 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 20" (51 cm) |
| Ship Length/Depth | 224" (5690 mm) |
| Ship Height | 17" (43 cm) |
| Shipping Weight | 50 LB (22.68 kg) |
