Cart
Loading...
Loading... 11729-E03
Double-Sided Wide Vertical Cabling Section; 7'H (2.1 m) x 6"W (150 mm) x 12.75"D (323.9 mm); Glacier White
MSRP $844.82
| Use With | 45U Rack |
| Height | 7' (2.1 m) |
| Color | Glacier White |
| Width | 6" (150 mm) |
| Depth | 12.75" (323.9 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 16" (41 cm) |
| Ship Length/Depth | 224" (5690 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 28 LB (12.7 kg) |