Cart
Loading...
Loading... 11729-E08
Double-Sided Wide Vertical Cabling Section; 9'H (2.7 m) x 6"W (150 mm) x 12.75"D (323.9 mm); Glacier White
MSRP $1,003.45
| Use With | 58U Rack |
| Height | 9' (2.7 m) |
| Color | Glacier White |
| Width | 6" (150 mm) |
| Depth | 12.75" (323.9 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 16" (41 cm) |
| Ship Length/Depth | 284" (7214 mm) |
| Ship Height | 9" (23 cm) |
| Shipping Weight | 35 LB (15.88 kg) |