Cart
Loading...
Loading... 40095-505
MCS - EFX Master Cabling Section Extended Fingers; 7.6'H (2.3 m) x 6"W (150 mm) x 21.23"D (539.2 mm); Clear
MSRP $1,534.97
| Use With | 41U Rack |
| Width | 6" (152 mm) |
| Height | 7.5' (2.3 m) |
| Color | Clear |
| Depth | 21.2" (539 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 16" (41 cm) |
| Ship Length/Depth | 241" (6121 mm) |
| Ship Height | 12" (30 cm) |
| Shipping Weight | 59 LB (26.76 kg) |