Cart
Loading...
Loading... 40095-703
MCS - EFX Master Cabling Section Extended Fingers; 7'H (2.1 m) x 6"W (150 mm) x 21.23"D (539.2 mm); Black
MSRP $1,448.04
| Use With | 45U Rack |
| Width | 6" (152 mm) |
| Height | 7' (2.1 m) |
| Color | Black |
| Depth | 21.2" (539 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 26" (66 cm) |
| Ship Length/Depth | 224" (5690 mm) |
| Ship Height | 9" (23 cm) |
| Shipping Weight | 50 LB (22.68 kg) |