Cart
Loading...
Loading... 40095-715
MCS - EFX Master Cabling Section Extended Fingers; 8'H (2.4 m) x 6"W (150 mm) x 21.23"D (539.2 mm); Black
MSRP $1,665.27
| Use With | 51U Rack |
| Width | 6" (152 mm) |
| Height | 8' (2.4 m) |
| Color | Black |
| Depth | 21.2" (539 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 26" (66 cm) |
| Ship Length/Depth | 251" (6375 mm) |
| Ship Height | 9" (23 cm) |
| Shipping Weight | 60 LB (27.22 kg) |