Cart
Loading...
Loading... 40097-503
MCS - EFX Master Cabling Section Extended Fingers; 7'H (2.1 m) x 12"W (300 mm) x 21.23"D (539.2 mm); Clear
MSRP $1,966.08
| Use With | 45U Rack |
| Width | 12" (305 mm) |
| Height | 7' (2.1 m) |
| Color | Clear |
| Depth | 21.2" (539 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 26" (66 cm) |
| Ship Length/Depth | 224" (5690 mm) |
| Ship Height | 14" (36 cm) |
| Shipping Weight | 75 LB (34.02 kg) |