Cart
Loading...
Loading... 40097-505
MCS - EFX Master Cabling Section Extended Fingers; 7.6'H (2.3 m) x 12"W (300 mm) x 21.23"D (539.2 mm); Clear
MSRP $2,084.06
| Use With | 48U Rack |
| Width | 12" (305 mm) |
| Height | 7.5' (2.3 m) |
| Color | Clear |
| Depth | 21.2" (539 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 13" (33 cm) |
| Ship Length/Depth | 71" (1803 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 79 LB (35.83 kg) |