Cart
Loading...
Loading... 40097-E15
MCS - EFX Master Cabling Section Extended Fingers; 8'H (2.4 m) x 12"W (300 mm) x 21.23"D (539.2 mm); Glacier White
MSRP $2,487.12
| Use With | 51U Rack |
| Width | 12" (305 mm) |
| Height | 8' (2.4 m) |
| Color | Glacier White |
| Depth | 21.2" (539 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 27" (69 cm) |
| Ship Length/Depth | 257" (6528 mm) |
| Ship Height | 15" (38 cm) |
| Shipping Weight | 76 LB (34.47 kg) |