Cart
Loading...
Loading... 40092-503
MCS - EFX Master Cabling Section Extended Fingers; 7'H (2.1 m) x 6"W (150 mm) x 10.62"D (269.7 mm); Clear
MSRP $1,156.94
| Use With | 45U Rack |
| Width | 6" (152 mm) |
| Height | 7' (2.1 m) |
| Color | Clear |
| Depth | 10.6" (270 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 15.125" (38 cm) |
| Ship Length/Depth | 221" (5613 mm) |
| Ship Height | 7.6875" (20 cm) |
| Shipping Weight | 31 LB (14.06 kg) |