Cart
Loading...
Loading... 40092-715
MCS - EFX Master Cabling Section Extended Fingers; 8'H (2.4 m) x 6"W (150 mm) x 10.62"D (269.7 mm); Black
MSRP $1,330.55
| Use With | 51U Rack |
| Width | 6" (152 mm) |
| Height | 8' (2.4 m) |
| Color | Black |
| Depth | 10.6" (270 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 15" (38 cm) |
| Ship Length/Depth | 221" (5613 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 35 LB (15.88 kg) |