Cart
Loading...
Loading... 40093-503
MCS - EFX Master Cabling Section Extended Fingers; 7'H (2.1 m) x 10"W (250 mm) x 10.62"D (269.7 mm); Clear
MSRP $1,291.85
| Use With | 45U Rack |
| Width | 10" (254 mm) |
| Height | 7' (2.1 m) |
| Color | Clear |
| Depth | 10.6" (270 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 11" (28 cm) |
| Ship Length/Depth | 71" (1803 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 40 LB (18.14 kg) |