Cart
Loading...
Loading... 40093-703
MCS - EFX Master Cabling Section Extended Fingers; 7'H (2.1 m) x 10"W (250 mm) x 10.62"D (269.7 mm); Black
MSRP $1,291.85
| Use With | 45U Rack |
| Width | 10" (254 mm) |
| Height | 7' (2.1 m) |
| Color | Black |
| Depth | 10.6" (270 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 15" (38 cm) |
| Ship Length/Depth | 224" (5690 mm) |
| Ship Height | 13" (33 cm) |
| Shipping Weight | 37 LB (16.78 kg) |