Cart
Loading...
Loading... 40094-703
MCS - EFX Master Cabling Section Extended Fingers; 7'H (2.1 m) x 12"W (300 mm) x 10.62"D (269.7 mm); Black
MSRP $1,519.89
| Use With | 45U Rack |
| Width | 12" (305 mm) |
| Height | 7' (2.1 m) |
| Color | Black |
| Depth | 10.6" (270 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 17" (43 cm) |
| Ship Length/Depth | 221" (5613 mm) |
| Ship Height | 13" (33 cm) |
| Shipping Weight | 38 LB (17.24 kg) |