Cart
Loading...
Loading... 40094-E05
MCS - EFX Master Cabling Section Extended Fingers; 7.6'H (2.3 m) x 12"W (300 mm) x 10.62"D (269.7 mm); Glacier White
MSRP $1,772.13
| Use With | 48U Rack |
| Width | 12" (305 mm) |
| Height | 7.5' (2.3 m) |
| Color | Glacier White |
| Depth | 10.6" (270 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 16" (41 cm) |
| Ship Length/Depth | 220" (5588 mm) |
| Ship Height | 12.5" (32 cm) |
| Shipping Weight | 47 LB (21.32 kg) |