Cart
Loading...
Loading... 40094-E15
MCS - EFX Master Cabling Section Extended Fingers; 8'H (2.4 m) x 12"W (300 mm) x 10.62"D (269.7 mm); Glacier White
MSRP $1,922.64
| Use With | 51U Rack |
| Width | 12" (305 mm) |
| Height | 8' (2.4 m) |
| Color | Glacier White |
| Depth | 10.6" (270 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 15" (38 cm) |
| Ship Length/Depth | 257" (6528 mm) |
| Ship Height | 13" (33 cm) |
| Shipping Weight | 50 LB (22.68 kg) |