Cart
Loading...
Loading... 30094-501
MCS Master Cabling Section; 6'H (1.8 m) x 4.4"W (112 mm) x 16.15"D (410.2 mm); Double-Sided; Clear
MSRP $995.99
| Use With | 38U Rack |
| Width | 4.4" (112 mm) |
| Height | 6' (1.8 m) |
| Color | Clear |
| Depth | 16.2" (410 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 21" (53 cm) |
| Ship Length/Depth | 198" (5029 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 36 LB (16.33 kg) |