Cart
Loading...
Loading... 30094-515
MCS Master Cabling Section; 8'H (2.4 m) x 4.4"W (112 mm) x 16.15"D (410.2 mm); Double-Sided; Clear
MSRP $1,205.72
| Use With | 51U Rack |
| Width | 4.4" (112 mm) |
| Height | 8' (2.4 m) |
| Color | Clear |
| Depth | 16.2" (410 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 18" (46 cm) |
| Ship Length/Depth | 254" (6452 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 47 LB (21.32 kg) |