Cart
Loading...
Loading... 30094-E03
MCS Master Cabling Section; 7'H (2.1 m) x 4.4"W (112 mm) x 16.15"D (410.2 mm); Double-Sided; Glacier White
MSRP $1,153.28
| Use With | 45U Rack |
| Width | 4.4" (112 mm) |
| Height | 7' (2.1 m) |
| Color | Glacier White |
| Depth | 16.2" (410 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 18" (46 cm) |
| Ship Length/Depth | 224" (5690 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 43 LB (19.5 kg) |