Cart
Loading...
Loading... 30095-502
MCS Master Cabling Section; 6.6'H (2 m) x 6"W (150 mm) x 16.15"D (410.2 mm); Double-Sided; Clear
MSRP $1,115.13
| Use With | 41U Rack |
| Width | 6" (152 mm) |
| Height | 6.5' (2 m) |
| Color | Clear |
| Depth | 16.2" (410 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 18" (46 cm) |
| Ship Length/Depth | 218" (5537 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 46 LB (20.87 kg) |