Cart
Loading...
Loading... 30095-508
MCS Master Cabling Section; 9'H (2.7 m) x 6"W (150 mm) x 16.15"D (410.2 mm); Double-Sided; Clear
MSRP $1,601.19
| Use With | 58U Rack |
| Width | 6" (152 mm) |
| Height | 9' (2.7 m) |
| Color | Clear |
| Depth | 16.2" (410 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 21" (53 cm) |
| Ship Length/Depth | 284" (7214 mm) |
| Ship Height | 9" (23 cm) |
| Shipping Weight | 56 LB (25.4 kg) |