Cart
Loading...
Loading... 30095-E05
MCS Master Cabling Section; 7.6'H (2.3 m) x 6"W (150 mm) x 16.15"D (410.2 mm); Double-Sided; Glacier White
MSRP $1,333.57
| Use With | 48U Rack |
| Width | 6" (152 mm) |
| Height | 7.5' (2.3 m) |
| Color | Glacier White |
| Depth | 16.2" (410 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 18" (46 cm) |
| Ship Length/Depth | 241" (6121 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 56 LB (25.4 kg) |