Cart
Loading...
Loading... 30096-508
MCS Master Cabling Section; 9'H (2.7 m) x 10"W (250 mm) x 16.15"D (410.2 mm); Double-Sided; Clear
MSRP $1,887.19
| Use With | 58U Rack |
| Width | 10" (254 mm) |
| Height | 9' (2.7 m) |
| Color | Clear |
| Depth | 16.2" (410 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 21" (53 cm) |
| Ship Length/Depth | 287" (7290 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 63 LB (28.58 kg) |