Cart
Loading...
Loading... 30096-515
MCS Master Cabling Section; 8'H (2.4 m) x 10"W (250 mm) x 16.15"D (410.2 mm); Double-Sided; Clear
MSRP $1,550.21
| Use With | 51U Rack |
| Width | 10" (254 mm) |
| Height | 8' (2.4 m) |
| Color | Clear |
| Depth | 16.2" (410 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 21" (53 cm) |
| Ship Length/Depth | 257" (6528 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 72 LB (32.66 kg) |