Cart
Loading...
Loading... 30096-700
MCS Master Cabling Section; 5.6'H (1.7 m) x 10"W (250 mm) x 16.15"D (410.2 mm); Double-Sided; Black
MSRP $1,246.88
| Use With | 34U Rack |
| Width | 10" (254 mm) |
| Height | 5.5' (1.7 m) |
| Color | Black |
| Depth | 16.2" (410 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 21" (53 cm) |
| Ship Length/Depth | 183" (4648 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 44 LB (19.96 kg) |