Cart
Loading...
Loading... 30096-701
MCS Master Cabling Section; 6'H (1.8 m) x 10"W (250 mm) x 16.15"D (410.2 mm); Double-Sided; Black
MSRP $1,280.61
| Use With | 38U Rack |
| Width | 10" (254 mm) |
| Height | 6' (1.8 m) |
| Color | Black |
| Depth | 16.2" (410 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 21" (53 cm) |
| Ship Length/Depth | 196" (4978 mm) |
| Ship Height | 9" (23 cm) |
| Shipping Weight | 47 LB (21.32 kg) |