Cart
Loading...
Loading... 30096-E15
MCS Master Cabling Section; 8'H (2.4 m) x 10"W (250 mm) x 16.15"D (410.2 mm); Double-Sided; Glacier White
MSRP $1,705.22
| Use With | 51U Rack |
| Width | 10" (254 mm) |
| Height | 8' (2.4 m) |
| Color | Glacier White |
| Depth | 16.2" (410 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 18" (46 cm) |
| Ship Length/Depth | 257" (6528 mm) |
| Ship Height | 11" (28 cm) |
| Shipping Weight | 75 LB (34.02 kg) |