Cart
Loading...
Loading... 30091-505
MCS Master Cabling Section; 7.6'H (2.3 m) x 4.4"W (112 mm) x 8.08"D (205.2 mm); Single-Sided; Clear
MSRP $808.41
| Use With | 48U Rack |
| Width | 4.4" (112 mm) |
| Height | 7.5' (2.3 m) |
| Color | Clear |
| Depth | 8.1" (205 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 13" (33 cm) |
| Ship Length/Depth | 241" (6121 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 18 LB (8.16 kg) |