Cart
Loading...
Loading... 30091-715
MCS Master Cabling Section; 8'H (2.4 m) x 4.4"W (112 mm) x 8.08"D (205.2 mm); Single-Sided; Black
MSRP $877.04
| Use With | 51U Rack |
| Width | 4.4" (112 mm) |
| Height | 8' (2.4 m) |
| Color | Black |
| Depth | 8.1" (205 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 257" (6528 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 25 LB (11.34 kg) |