Cart
Loading...
Loading... 30092-501
MCS Master Cabling Section; 6'H (1.8 m) x 6"W (150 mm) x 8.08"D (205.2 mm); Single-Sided; Clear
MSRP $780.43
| Use With | 38U Rack |
| Width | 6" (152 mm) |
| Height | 6' (1.8 m) |
| Color | Clear |
| Depth | 8.1" (205 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 13" (33 cm) |
| Ship Length/Depth | 226" (5740 mm) |
| Ship Height | 9" (23 cm) |
| Shipping Weight | 17 LB (7.71 kg) |