Cart
Loading...
Loading... 30092-515
MCS Master Cabling Section; 8'H (2.4 m) x 6"W (150 mm) x 8.08"D (205.2 mm); Single-Sided; Clear
MSRP $944.79
| Use With | 51U Rack |
| Width | 6" (152 mm) |
| Height | 8' (2.4 m) |
| Color | Clear |
| Depth | 8.1" (205 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 13" (33 cm) |
| Ship Length/Depth | 254" (6452 mm) |
| Ship Height | 9" (23 cm) |
| Shipping Weight | 23 LB (10.43 kg) |