Cart
Loading...
Loading... 30092-703
MCS Master Cabling Section; 7'H (2.1 m) x 6"W (150 mm) x 8.08"D (205.2 mm); Single-Sided; Black
MSRP $821.56
| Use With | 45U Rack |
| Width | 6" (152 mm) |
| Height | 7' (2.1 m) |
| Color | Black |
| Depth | 8.1" (205 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 224" (5690 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 27 LB (12.25 kg) |