Cart
Loading...
Loading... 30092-E00
MCS Master Cabling Section; 5.6'H (1.7 m) x 6"W (150 mm) x 8.08"D (205.2 mm); Single-Sided; Glacier White
MSRP $835.93
| Use With | 34U Rack |
| Width | 6" (152 mm) |
| Height | 5.5' (1.7 m) |
| Color | Glacier White |
| Depth | 8.1" (205 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 13" (33 cm) |
| Ship Length/Depth | 183" (4648 mm) |
| Ship Height | 9" (23 cm) |
| Shipping Weight | 16 LB (7.26 kg) |