Cart
Loading...
Loading... 30092-E08
MCS Master Cabling Section; 9'H (2.7 m) x 6"W (150 mm) x 8.08"D (205.2 mm); Single-Sided; Glacier White
MSRP $1,265.19
| Use With | 58U Rack |
| Width | 6" (152 mm) |
| Height | 9' (2.7 m) |
| Color | Glacier White |
| Depth | 8.1" (205 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 13" (33 cm) |
| Ship Length/Depth | 277" (7036 mm) |
| Ship Height | 9" (23 cm) |
| Shipping Weight | 25 LB (11.34 kg) |