Cart
Loading...
Loading... 30093-701
MCS Master Cabling Section; 6'H (1.8 m) x 10"W (250 mm) x 8.08"D (205.2 mm); Single-Sided; Black
MSRP $909.30
| Use With | 38U Rack |
| Width | 10" (254 mm) |
| Height | 6' (1.8 m) |
| Color | Black |
| Depth | 8.1" (205 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 16" (41 cm) |
| Ship Length/Depth | 198" (5029 mm) |
| Ship Height | 13" (33 cm) |
| Shipping Weight | 23 LB (10.43 kg) |