Cart
Loading...
Loading... 30093-E03
MCS Master Cabling Section; 7'H (2.1 m) x 10"W (250 mm) x 8.08"D (205.2 mm); Single-Sided; Glacier White
MSRP $1,052.79
| Use With | 45U Rack |
| Width | 10" (254 mm) |
| Height | 7' (2.1 m) |
| Color | Glacier White |
| Depth | 8.1" (205 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 11" (28 cm) |
| Ship Length/Depth | 226" (5740 mm) |
| Ship Height | 9" (23 cm) |
| Shipping Weight | 35 LB (15.88 kg) |