Cart
Loading...
Loading... 30093-E05
MCS Master Cabling Section; 7.6'H (2.3 m) x 10"W (250 mm) x 8.08"D (205.2 mm); Single-Sided; Glacier White
MSRP $1,115.98
| Use With | 48U Rack |
| Width | 10" (254 mm) |
| Height | 7.5' (2.3 m) |
| Color | Glacier White |
| Depth | 8.1" (205 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 10.6875" (27 cm) |
| Ship Length/Depth | 234" (5944 mm) |
| Ship Height | 9.125" (23 cm) |
| Shipping Weight | 29 LB (13.15 kg) |