Cart
Loading...
Loading... 32623-E05
Motive® Double-Sided Vertical Cable Manager; 7'6"H (2.3 m) x 12"W (300 mm) x 23.6"D (600 mm); Glacier White with Black Fingers
MSRP $2,444.86
| Use With | 48U Rack |
| Width | 12" (300 mm) |
| Height | 7.5' (2.3 m) |
| Color | Glacier White with Black Fingers |
| Depth | 23.6" (599 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 24.5" (62 cm) |
| Ship Length/Depth | 246" (6248 mm) |
| Ship Height | 11.5" (29 cm) |
| Shipping Weight | 125 LB (56.7 kg) |

